Přijímání členů

Termíny školení jsou vypisovány

Naše organizace má kolem 100 členů, jsme tedy v porovnání s jinými pražskými organizacemi malý spolek. Naproti tomu máme dostatečné zázemí, které můžeme nabídnout novým zájemcům.

Každý uchazeč se telefonicky objedná
u p. Spilky na tel. čísle 603 242 133

Termíny školení a zkoušek pro nové členy

Školení
14. února 2024 16:00 - 18:00
Zkouška
28. února 2024 16:00 - 17:00
* Zkoušky a školení se konají v klubovně ČRS MO Vinoř

Jak se stát členem našeho spolku

Prvním krokem je podání vyplněné přihlášky k naší organizaci. Zároveň se dozvíte informace k získání rybářského lístku a zaplatíte jednorázový poplatek – zápisné 500 Kč. Projdete školením (termíny viz níže), kde získáte znalosti potřebné k chytání ryb a složíte zkoušku. S potvrzením o vykonané zkoušce si zajdete na městský úřad, kde jste hlášen a ten vám lístek vydá. Od nás dále obdržíte členskou legitimaci.
Po předložení dokladu o zaplacení získáte členskou známku na příslušný rok, která vám bude vlepena do členské legitimace a povolenku dle vašeho výběru (ceny viz Informace pro členy). Poté již jako člen ČRS můžete vyrazit na ryby.
Pokud člen nezaplatí členskou známku na další rok, přestává být členem spolku a tedy i rybářského svazu. Člen je povinen zaplatit za členskou známku, i když si na daný rok nepořizuje povolenku (tzv. udržovací členství)
© 2013 - 2024 | Všechna práva vyhrazena.
Created by
APP Universe