Přijímání členů

Naše organizace má kolem 100 členů, jsme tedy v porovnání s jinými pražskými organizacemi malý spolek. Naproti tomu máme dostatečné zázemí, které můžeme nabídnout novým zájemcům.

Jak se stát členem našeho spolku

Prvním krokem je podání vyplněné přihlášky k naší organizaci. Zároveň se dozvíte informace k získání rybářského lístku a zaplatíte jednorázový poplatek – zápisné 500 Kč. Projdete školením (termíny viz níže), kde získáte znalosti potřebné k chytání ryb a složíte zkoušku. S potvrzením o vykonané zkoušce si zajdete na městský úřad, kde jste hlášen a ten vám lístek vydá. Od nás dále obdržíte členskou legitimaci.

Po předložení dokladu o zaplacení získáte členskou známku na příslušný rok, která vám bude vlepena do členské legitimace a povolenku dle vašeho výběru (ceny viz Informace pro členy). Poté již jako člen ČRS můžete vyrazit na ryby.

!Pokud člen nezaplatí členskou známku na další rok, přestává být členem spolku a tedy i rybářského svazu. Člen je povinen zaplatit za členskou známku, i když si na daný rok nepořizuje povolenku (tzv. udržovací členství)!

Termíny školení pro nové členy naší organizace v roce 2022

2.2.                         od 16:30

Termíny zkoušek pro nové členy naší organizace v roce 2022

16.2.                       od 16:30

vždy na adrese naší klubovny. Každý uchazeč se předtím telefonicky objedná u p. Spilky na tel. čísle 603 242 133!

Další termín bude podle počtu účastníků vypsán nejspíše v dubnu tohoto roku!